Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 960
Unisex Parfum

ÉCLAT 960

103,26 zł
187,75 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten zapach jest energetyzujący i jednocześnie równoważący. Nuty zapachowe opowiadają o tym, jak woda budzi się do nowego życia.
127 Mas de 50
Numer katalogowy: 960
Ten zapach jest energetyzujący i jednocześnie równoważący. Nuty zapachowe opowiadają o tym, jak woda budzi się do nowego życia.
Tańczyć w deszczu
ÉCLAT 960 to świeży, korzenno-zielony i lekko owocowy zapach unisex do codziennego użytku. Jak dalekowschodni ogród po długo wyczekiwanym ulewnym deszczu, ta woda perfumowana urzekająco pachnie wilgotną trawą i szlachetnymi przyprawami, takimi jak kolendra, kardamon i pieprz. Delikatną świeżość zapewniają chłodne nuty limonki, cytryny i wetywerii, a nuta imbiru emanuje lekką pikantnością. Zapach jest energetyzujący, a jednocześnie uspokajający i równoważący. Nuty zapachowe opowiadają o tym, jak woda budzi się do nowego życia. Jednocześnie uziemiają użytkownika i przekazują fascynujący spokój i tajemniczy spokój. ÉCLAT 960 to wspaniały zapach, który szczególnie nadaje się na wiosnę i lato.
Details
eclat_classic_unisex
Prostota w doskonałości
Wyraźne linie i prosta elegancja: klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie, wysokiej jakości magnetycznym zamknięciu i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem.
eclat_unisex_classic_906
Sztuka
Perfumowania
Nałóż wodę perfumowaną na ciepłe miejsca na skórze lub na wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, jeśli chcesz.
eclat_classic_unisex
Świat zapachów Unisex
Zapachy, które przełamują granice płci. Klasyki ÉCLAT są nowoczesne, zróżnicowane i nie można ich zaszufladkować.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Nasza kolekcja zapachów unisex składa się z doskonale skoordynowanych perfum, które węchowo jednoczą kobiety i mężczyzn. Dla Ciebie. Dla mnie. Dla nas. Kolekcja kładzie kres rolom płci. Zapach, którym można się dzielić i który nadal staje się unikalnym i osobistym znakiem rozpoznawczym obu. Zapach nigdy nie jest taki sam. Czyste linie i nowoczesne kompozycje. Elegancki. Ponadczasowy. Zachwycający. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych ludzi w Twoim życiu.
eclat_classic_unisex_3
Der goldene Mittelweg
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich ich aspektach. Zawsze na temat, bez względu na sytuację i płeć.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?