Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 959
Unisex Parfum

ÉCLAT 959

103,35 zł
187,92 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Alternatywa zapachowa nie jest ani kobieca, ani męska i roztacza śródziemnomorski klimat wakacji zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.
134 Mas de 50
Numer katalogowy: 959
Alternatywa zapachowa nie jest ani kobieca, ani męska i roztacza śródziemnomorski klimat wakacji zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.
Ciepłe powietrze w południowych Włoszech
Ten zielono-cytrusowy zapach rozpoczyna się czystym orzeźwieniem poprzez pikantne i mrożące nuty kalabryjskiej bergamotki i sycylijskiej cytryny. Niesłodkie, owocowe akcenty wraz z gorącym imbirem i delikatnym drzewem cedrowym uwalniają swój urok w sercu zapachu. Świeża kompozycja kończy się delikatnym i zbliżonym do skóry akordem wetywerii, benzoiny i piżma w bazie. ÉCLAT 959 to czarujący zapach na lato z bergamotką jako dominującą nutą zapachową. Zapach jest świeży, owocowy, zielony, nieco drzewny i mocno cytrusowy. Alternatywa zapachowa nie jest ani kobieca, ani męska i roztacza śródziemnomorski klimat wakacji zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.
Details
eclat_classic_unisex
Prostota w doskonałości
Wyraźne linie i prosta elegancja: klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie, wysokiej jakości magnetycznym zamknięciu i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem.
eclat_unisex_classic_906
Sztuka
Perfumowania
Nałóż wodę perfumowaną na ciepłe miejsca na skórze lub na wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, jeśli chcesz.
eclat_classic_unisex
Świat zapachów Unisex
Zapachy, które przełamują granice płci. Klasyki ÉCLAT są nowoczesne, zróżnicowane i nie można ich zaszufladkować.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Nasza kolekcja zapachów unisex składa się z doskonale skoordynowanych perfum, które węchowo jednoczą kobiety i mężczyzn. Dla Ciebie. Dla mnie. Dla nas. Kolekcja kładzie kres rolom płci. Zapach, którym można się dzielić i który nadal staje się unikalnym i osobistym znakiem rozpoznawczym obu. Zapach nigdy nie jest taki sam. Czyste linie i nowoczesne kompozycje. Elegancki. Ponadczasowy. Zachwycający. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych ludzi w Twoim życiu.
eclat_classic_unisex_3
Der goldene Mittelweg
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich ich aspektach. Zawsze na temat, bez względu na sytuację i płeć.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?