Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 957 VIP
Unisex Parfum

ÉCLAT 957 VIP

173,98 zł
316,32 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ta wyjątkowa woda perfumowana jest ciepła, a jednocześnie charakteryzuje się intensywnym chłodem, jest klasyczna i nowoczesna i jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
184 Mas de 50
Numer katalogowy: 957
Ta wyjątkowa woda perfumowana jest ciepła, a jednocześnie charakteryzuje się intensywnym chłodem, jest klasyczna i nowoczesna i jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Pościel na różach
Ta wyjątkowa woda perfumowana jest ciepła, a jednocześnie charakteryzuje się intensywnym chłodem, jest klasyczna i nowoczesna, odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dwa główne ponadczasowe składniki tego zapachu, róża i oud, mają jedną wspólną cechę: piękno ich naturalnego zapachu tkwi w ich złożoności. W tych perfumach ujawniono wszystkie aspekty tych szlachetnych i drogocennych esencji, aby stworzyć zmysłowość i tajemniczą atmosferę. Ciepły strudel z ambry i zmysłowa chmura delikatnych przypraw sprawiają, że orientalny zapach jest doskonały. ÉCLAT 957 jest jasny i prosty, a jednocześnie emanuje wyjątkową i fascynującą magią.
Details
eclat_vip_unisex_2
Prostota w doskonałości
Seria VIP prezentowana jest w eleganckich opakowaniach z eleganckim złotym tłoczeniem. Szczególną atrakcją jest zamknięcie magnetyczne. Prostota projektu podkreśla ekstrawagancki charakter treści.
eclat_unisex_vip_905
Sztuka
Perfumowania
Ciepłe partie ciała, takie jak szyja czy wewnętrzna strona nadgarstków, są idealne do szczególnie dobrego rozwoju.
eclat_vip_unisex
Świat luksusu
Połączenie wysokiej jakości składników tworzy dla niego i dla niej atrakcyjne zapachy. Ekskluzywne zapachy ÉCLAT wnoszą luksus do skóry.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Ekskluzywna kolekcja zapachów ÉCLAT została stworzona z myślą o ważnych momentach w życiu. Bez dominacji w męskim lub kobiecym kierunku zapachowym, te perfumy mogą być cudownie noszone zarówno przez niego, jak i przez nią i wywierają wyjątkowy i atrakcyjny efekt na obu. Eleganckie i ekstrawaganckie zapachy z serii VIP przekonują ekscytującym połyskiem i czarującym szykiem. Uwodzicielski. Pewny. To twoja luksusowa chwila. Odkryj niezwykłe, charakterystyczne zapachy, które nie znikają tak szybko w tle. Dla Ciebie lub dla innych.
eclat_vip_unisex_3
Luksusowy styl życia
Poznaj świat ekskluzywnych zapachów we wszystkich ekscytujących aspektach. Dla tych, którzy zadowalają się tym, co najlepsze.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?