Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 953 RAR
Unisex Parfum

ÉCLAT 953 RAR

140,89 zł
256,15 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Delikatny, gourmandowy zapach wyjątkowego gatunku, pyszny i kremowy, ciepły i zmysłowy z urzekająco słodką przyprawą.
117 Mas de 50
Numer katalogowy: 953
Delikatny, gourmandowy zapach wyjątkowego gatunku, pyszny i kremowy, ciepły i zmysłowy z urzekająco słodką przyprawą.
Wspomnienia późnego lata
Zatrzymuję wędrówkę i cieszę się zapierającym dech w piersiach widokiem na pole owsa, zalane jaskrawym światłem słonecznym. Jak okiem sięgnąć, przede mną rozciąga się złote morze owsa. W tej wiejskiej części Anglii wieje lekki wiatr, który niesie zapach ziemi i pól po całej ziemi. Łodygi lekko kołyszą się w przód iw tył. Kłosy niezliczonych bławatków wznoszą się między owsami w nieregularnych odstępach. Jej olśniewający błękit jest promienny i pełen wdzięku. Kwiaty nie pasują tutaj i dlatego, że są we właściwym miejscu... ÉCLAT 953 to ekskluzywne perfumy unisex, które łączą proste zapachy bławatka, owsa, orzecha laskowego i wetywerii, tworząc wyjątkową i wartościową wodę perfumowaną. Rezultatem jest delikatny gourmandowy zapach wyjątkowego rodzaju, pyszny i kremowy,
Details
eclat_rar_unisex_2
Prosta elegancja
Unikaty prezentowane są w klasycznie prostym projekcie ÉCLAT. Krystalicznie przezroczysty flakon z wysokiej jakości zamknięciem magnetycznym dostarczany jest w eleganckim opakowaniu z delikatnym złotym tłoczeniem.
eclat_unisex_rar_926
Zapachy dla
Temperamentnych
Odpowiedni zapach dla każdej osobowości. Unikaty ÉCLAT są zróżnicowane, indywidualne i pewne siebie. Dla wszystkich, którzy wiedzą, czego chcą i nie zadowalają się czymkolwiek.
eclat_rar_unisex
Wertvoll und selten
Rozkoszuj się nami - pachnącymi wspomnieniami i nostalgią. Odkryj na nowo klejnoty perfum, o których myślałeś, że zostały utracone.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Znane klasyki zapachowe, których nikt nie ma dość? W naszej kolekcji unikatów dla kobiet i mężczyzn znajdziesz inspirujące kompozycje, niepowtarzalne zapachy i olfaktory. Wybrane zapachy łączą mężczyznę i kobietę, przyszłość i przeszłość, sen i rzeczywistość. Unikalny. Intensywny. Ponadczasowy. Odkryj na nowo swój stary charakterystyczny zapach lub znajdź nowy. Nic tak nie pasuje do Ciebie jak idealny zapach. Unikaty unisex mogą być noszone zarówno przez nią, jak i niego i wywierają wyjątkowy, atrakcyjny efekt na obu.
ECLAT VIP EXCLUSIVE WOMAN
Szczęście w butelce
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?