Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 951 VIP
Unisex Parfum

ÉCLAT 951 VIP

172,83 zł
314,22 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Zapach ten łączy w sobie klimat zachodnich metropolii z egzotycznymi akordami orientu. Uwodzicielski, ciepły i orientalny.
122 Mas de 50
Numer katalogowy: 951
Zapach ten łączy w sobie klimat zachodnich metropolii z egzotycznymi akordami orientu. Uwodzicielski, ciepły i orientalny.
Oud dla miejskiej dżungli
Ta drzewno-kwiatowa kompozycja zachwyca nowoczesnym, miejskim wyrazem z orientalnymi echami. Zachodnie owoce i wschodnie przyprawy spotykają się z bujnym i urzekającym bukietem czerwonych róż. Baza rozwija się w złożony i intensywny sposób: szlachetny oud łączy się z piżmowym drewnem i ziemistą wetywerią, tworząc długotrwały akord podstawowy. ÉCLAT 951 łączy w sobie klimat zachodnich metropolii z egzotycznymi akordami orientu. Udana woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn - uwodzicielska, ciepła i orientalna.
Details
eclat_vip_unisex_2
Prostota w doskonałości
Seria VIP prezentowana jest w eleganckich opakowaniach z eleganckim złotym tłoczeniem. Szczególną atrakcją jest zamknięcie magnetyczne. Prostota projektu podkreśla ekstrawagancki charakter treści.
eclat_unisex_vip_905
Sztuka
Perfumowania
Ciepłe partie ciała, takie jak szyja czy wewnętrzna strona nadgarstków, są idealne do szczególnie dobrego rozwoju.
eclat_vip_unisex
Świat luksusu
Połączenie wysokiej jakości składników tworzy dla niego i dla niej atrakcyjne zapachy. Ekskluzywne zapachy ÉCLAT wnoszą luksus do skóry.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Ekskluzywna kolekcja zapachów ÉCLAT została stworzona z myślą o ważnych momentach w życiu. Bez dominacji w męskim lub kobiecym kierunku zapachowym, te perfumy mogą być cudownie noszone zarówno przez niego, jak i przez nią i wywierają wyjątkowy i atrakcyjny efekt na obu. Eleganckie i ekstrawaganckie zapachy z serii VIP przekonują ekscytującym połyskiem i czarującym szykiem. Uwodzicielski. Pewny. To twoja luksusowa chwila. Odkryj niezwykłe, charakterystyczne zapachy, które nie znikają tak szybko w tle. Dla Ciebie lub dla innych.
eclat_vip_unisex_3
Luksusowy styl życia
Poznaj świat ekskluzywnych zapachów we wszystkich ekscytujących aspektach. Dla tych, którzy zadowalają się tym, co najlepsze.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?