Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 900
Perfum unisex

ÉCLAT 900

70,33 zł
127,86 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten znajomy zapach to czysta rewolucja i nostalgia. Podstawowy zapach, który zawsze pasuje. Niezależnie od sytuacji i bez względu na płeć.
138 Mas de 50
Numer katalogowy: 900
Ten znajomy zapach to czysta rewolucja i nostalgia. Podstawowy zapach, który zawsze pasuje. Niezależnie od sytuacji i bez względu na płeć.
Zapach do dzielenia się
Ten znajomy zapach to czysta rewolucja i nostalgia. ÉCLAT 900 jest przejrzysty i świeży, przyjemny i czysty. Lekka woda perfumowana zachwyca żywym połączeniem mrożącej bergamotki, bukietu świeżych kwiatów, zielonej herbaty, bursztynu, mchu dębowego i odrobiny piżma. Kompozycja jest orzeźwiająca i radosna dzięki wodnym, świeżym i zielonym nutom. Zapach to podstawowy zapach, który zawsze pasuje. Niezależnie od sytuacji i bez względu na płeć. Ponieważ ten zapach odważnie łagodzi granice płci i kładzie kres rolom płci. Ten zapach od lat uderza w nerwy młodego pokolenia. Absolutny must-have - dla kobiet i mężczyzn.
Details
eclat_classic_unisex
Prostota w doskonałości
Wyraźne linie i prosta elegancja: klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie, wysokiej jakości magnetycznym zamknięciu i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem.
eclat_unisex_classic_906
Sztuka
Perfumowania
Nałóż wodę perfumowaną na ciepłe miejsca na skórze lub na wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, jeśli chcesz.
eclat_classic_unisex
Świat zapachów Unisex
Zapachy, które przełamują granice płci. Klasyki ÉCLAT są nowoczesne, zróżnicowane i nie można ich zaszufladkować.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Nasza kolekcja zapachów unisex składa się z doskonale skoordynowanych perfum, które węchowo jednoczą kobiety i mężczyzn. Dla Ciebie. Dla mnie. Dla nas. Kolekcja kładzie kres rolom płci. Zapach, którym można się dzielić i który nadal staje się unikalnym i osobistym znakiem rozpoznawczym obu. Zapach nigdy nie jest taki sam. Czyste linie i nowoczesne kompozycje. Elegancki. Ponadczasowy. Zachwycający. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych ludzi w Twoim życiu.
eclat_classic_unisex_3
Der goldene Mittelweg
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich ich aspektach. Zawsze na temat, bez względu na sytuację i płeć.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?