Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 807 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 807 RAR

141,02 zł
256,38 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Perfumy dla pewnego siebie mężczyzny, które są naturalne i męskie, a jednocześnie nowoczesne i stylowe.
103 Mas de 50
Numer katalogowy: 807
Perfumy dla pewnego siebie mężczyzny, które są naturalne i męskie, a jednocześnie nowoczesne i stylowe.
Szał prędkości
Zapach zaczyna się w wyrazisty i męski sposób od pikantnego cyprysu i delikatnej lawendy. W trakcie zapachu rozwija się atrakcyjne, korzenne kadzidełkowe serce. Przyprawie uwodzicielsko towarzyszy ciemny, głęboki, drzewny zapach cedru i orientalno-słodki zapach paczuli. Perfumy te znajdują idealną równowagę między kadzidłem a drzewami iglastymi i sprawiają, że zapach ten jest nieodparcie męski. Również w bazie zapach przekonuje precyzyjnie wyważonymi nutami szarego piżma, okoumé i drzewa sandałowego. Zapach działa na wszystkie zmysły i ma wysoką rozpoznawalność. Drzewno-korzenna woda perfumowana dla mężczyzny pewnego siebie, naturalnego i męskiego, a jednocześnie nowoczesnego i stylowego. Zrównoważony i zdeterminowany, ta rzadkość reprezentuje idealnego mężczyznę.
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?