Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 802 VIP
Perfum męski

ÉCLAT 802 VIP

172,83 zł
314,22 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten zapach jest z jednej strony ciemny i męski jak szalejąca burza, az drugiej jasny i przyjazny jak słońce, które w końcu przebija się przez ponurą pokrywę chmur.
163 Mas de 50
Numer katalogowy: 802
Ten zapach jest z jednej strony ciemny i męski jak szalejąca burza, az drugiej jasny i przyjazny jak słońce, które w końcu przebija się przez ponurą pokrywę chmur.
cisza przed burzą
Te ekskluzywne perfumy dla mężczyzn przywodzą na myśl wyjątkowy i magiczny zapach wilgotnego powietrza po burzy. Roślinna świeżość trawy wetiwerowej, cierpki aromat cytrusów i szczypta pieprzu uderzają jak błyskawica. Te nuty sprawiają, że zapach jest lekki, zielony i cytrusowy. Szybko pojawiają się cięższe i bardziej pompatyczne nuty syntetycznych zapachów, nuty drzewne oraz niuanse irysa i paczuli. ÉCLAT 802 jest jak nieposkromiona siła samej natury: zapach jest z jednej strony ciemny i męski jak burza, az drugiej jasny i przyjazny jak słońce, które w końcu przebija się przez ponurą pokrywę chmur. Niezwykły i uwodzicielski, ten wyjątkowy zapach przekonuje elektryzującą atrakcją!
Details
ECLAT_VIP_Story
Pełen wdzięku szary
Seria VIP prezentowana jest w eleganckich opakowaniach z eleganckim srebrnym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z magnetycznym zamknięciem podkreśla ekstrawagancki charakter jego zawartości.
eclat_herren_vip_700
Sztuka
Perfumowania
Perfumy rozwijają swoje pełne bogactwo po nałożeniu na ciepłe obszary ciała, takie jak szyja lub wnętrze nadgarstków.
eclat_vip_man
World of luxury
Wysokiej jakości składniki zostały połączone w celu stworzenia atrakcyjnych zapachów. Ekskluzywne zapachy ÉCLAT są mocne, szlachetne i nie do odparcia.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Luksus na skórze. Ekskluzywna kolekcja zapachów ÉCLAT dla mężczyzn składa się z różnorodnych fascynujących i mocnych perfum ze zmysłową sygnaturą zapachową. Drogocenne składniki zamieniają się w szlachetne zapachy, które przyciągają uwagę każdego. Seria VIP uosabia człowieka pewnego siebie, który idzie własną drogą, oderwany od wszelkich zasad. Ekscytujący połysk. Uwodzicielskie kompozycje. Zapachy o wyrazistym charakterze. Odkryj wyjątkowe, autorskie zapachy z tej kolekcji, które tak szybko nie zostaną zapomniane.
ECLAT 700 VIP Story
Kraftvolle Formeln
Poznaj świat ekskluzywnych zapachów we wszystkich ekscytujących aspektach. Dla tych, którzy zadowalają się tym, co najlepsze.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?