Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 799 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 799 RAR

173,98 zł
316,32 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten zapach jest słodki, ale nieporównywalny z natrętną słodyczą nowoczesnych zapachów. Zapach jest odważny i męski, ale nie ostry.
130 Mas de 50
Numer katalogowy: 799
Ten zapach jest słodki, ale nieporównywalny z natrętną słodyczą nowoczesnych zapachów. Zapach jest odważny i męski, ale nie ostry.
Dla najlepszego uczucia na świecie
Wraz z ÉCLAT 799 przywróciliśmy do życia popularny, oldschoolowy zapach. Ta wyjątkowa kompozycja estragonu, bergamotki, lawendy, maliny, korzeń irysa, jaśminu, jodły balsamicznej, tytoniu, bursztynu, piżma, mchu dębowego i bobu tonka skomponowana została od dawna, by obudzić zapomniane wspomnienia z dawnych czasów. Sam zapach przywołuje wspomnienia chwil, których nigdy nie przeżyłeś… Wyjątkową cechą tego rarytasu jest to, że jest jednocześnie sportowo-świeży i urzekająco orientalny-ciepły. Oprócz nut jagodowych zapach pachnie wytrawnie, drzewnie i aromatycznie. Jest słodka, ale nieporównywalna z natrętną słodyczą nowoczesnych zapachów. Zapach jest odważny i męski, ale nie ostry.
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?