Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 759 VIP
Perfum męski

ÉCLAT 759 VIP

173,98 zł
316,32 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Hołd dla potęgi ziemi: Zielony i cytrusowy z pewną przyprawą, ÉCLAT 759 to absolutnie najlepszy zapach wetywerii w naszej ofercie!
130 Mas de 50
Numer katalogowy: 759
Hołd dla potęgi ziemi: Zielony i cytrusowy z pewną przyprawą, ÉCLAT 759 to absolutnie najlepszy zapach wetywerii w naszej ofercie!
Hołd dla potęgi ziemi
ÉCLAT 759 składa hołd potędze ziemi. Czysta wetyweria, esencja pozyskiwana z gęstych i głębokich korzeni tropikalnej słodkiej trawy, stanowi główną nutę tej wyjątkowej kompozycji zapachowej. Wetyweria ma intensywny, bardzo długotrwały drzewno-balsamiczny zapach z silnymi ziemistymi, korzeniowymi i dymnymi akcentami. Ujmujący składnik uzupełniają świeże cytrusy, aromatyczne przyprawy, szlachetne drzewo sandałowe, ciepła ambra i atrakcyjne piżmo. Z perfum emanuje promienna, energetyzująca świeżość. Zapach składa hołd pięknu natury, korzeni, roślin i ziemi. ÉCLAT 759 to absolutny najlepszy zapach wetywerii w naszej ofercie!
Details
ECLAT_VIP_Story
Pełen wdzięku szary
Seria VIP prezentowana jest w eleganckich opakowaniach z eleganckim srebrnym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z magnetycznym zamknięciem podkreśla ekstrawagancki charakter jego zawartości.
eclat_herren_vip_700
Sztuka
Perfumowania
Perfumy rozwijają swoje pełne bogactwo po nałożeniu na ciepłe obszary ciała, takie jak szyja lub wnętrze nadgarstków.
eclat_vip_man
World of luxury
Wysokiej jakości składniki zostały połączone w celu stworzenia atrakcyjnych zapachów. Ekskluzywne zapachy ÉCLAT są mocne, szlachetne i nie do odparcia.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Luksus na skórze. Ekskluzywna kolekcja zapachów ÉCLAT dla mężczyzn składa się z różnorodnych fascynujących i mocnych perfum ze zmysłową sygnaturą zapachową. Drogocenne składniki zamieniają się w szlachetne zapachy, które przyciągają uwagę każdego. Seria VIP uosabia człowieka pewnego siebie, który idzie własną drogą, oderwany od wszelkich zasad. Ekscytujący połysk. Uwodzicielskie kompozycje. Zapachy o wyrazistym charakterze. Odkryj wyjątkowe, autorskie zapachy z tej kolekcji, które tak szybko nie zostaną zapomniane.
ECLAT 700 VIP Story
Kraftvolle Formeln
Poznaj świat ekskluzywnych zapachów we wszystkich ekscytujących aspektach. Dla tych, którzy zadowalają się tym, co najlepsze.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?