Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 757 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 757 RAR

155,15 zł
282,09 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Perfumy te łączą w sobie relaksujące i dobroczynne elementy natury, tworząc wyjątkowo zrelaksowane, a jednocześnie ekscytujące doznania zapachowe.
146 Mas de 50
Numer katalogowy: 757
Perfumy te łączą w sobie relaksujące i dobroczynne elementy natury, tworząc wyjątkowo zrelaksowane, a jednocześnie ekscytujące doznania zapachowe.
Zakorzenione w naturze
ÉCLAT 757, długo oczekiwany i pożądany zapach dla mężczyzn z lat 90., został dodany do naszej oferty jako rzadkość. Drzewno-korzenny zapach, który swoimi ziołowymi i słodko-aromatycznymi nutami budzi dawne wspomnienia, przyprawia (nie tylko) mężczyzn o szybsze bicie serca. Świeże i aromatyczne nuty, takie jak cytrusy, mięta, estragon i lawenda otwierają tę kompozycję jako mocną nutę głowy. Przyprawy, zioła i kwiaty w środkowej nucie prowadzą do drzewnej, słodko-pikantnej bazy aromatycznej ambry, balsamicznego benzoiny, miękkiej skóry, drzewnego mchu, orientalnej paczuli, słodkiej fasoli tonka i ciepłej wanilii. Woda perfumowana łączy relaksujące i dobroczynne elementy natury, tworząc wyjątkowo zrelaksowane, a jednocześnie ekscytujące doznania zapachowe.
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?