Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 719 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 719 RAR

140,09 zł
254,68 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten zapach to aromatyczna rzadkość pełna czystej męskości, której żaden miłośnik perfum nie powinien przegapić.
111 Mas de 50
Numer katalogowy: 719
Ten zapach to aromatyczna rzadkość pełna czystej męskości, której żaden miłośnik perfum nie powinien przegapić.
Powiew przeszłości
Zapach z przeszłości, który graniczy z perfekcją. Zmysłowy, stymulujący i ponadczasowy. ÉCLAT 719 rozpoczyna się wyraźnymi korzennymi nutami, takimi jak bazylia, szałwia muszkatołowa i oregano. Drzewny charakter zapachu jest również wyraźnie zauważalny od samego początku dzięki dębowemu mchowi i paczuli. Zaraz potem zauważalny staje się nieco kłujący bóbr napalony. Przez tylne drzwi mieszają się subtelne kwiatowe nuty róży geranium i goździka, niesione przez słodką, ziemistą, drzewną paczulę. Odrobina cynamonu, gałki muszkatołowej i labdanum doskonale uzupełnia drzewno-korzenny bukiet. Ten zapach to aromatyczna rzadkość pełna czystej męskości, której żaden miłośnik perfum nie powinien przegapić.
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?