Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 716 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 716 RAR

117,37 zł
213,39 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten włoski letni zapach jest bardzo popularny i bardziej niż odpowiedni na gorące, słoneczne dni. Orzeźwiająca, chłodząca, a jednocześnie cudownie męska!
153 Mas de 50
Numer katalogowy: 716
Ten włoski letni zapach jest bardzo popularny i bardziej niż odpowiedni na gorące, słoneczne dni. Orzeźwiająca, chłodząca, a jednocześnie cudownie męska!
Letni nastrój w butelce
Dojrzała bergamotka i delikatna, cierpka, świeża petitgrain, po której następuje słodki aromat kminku, świeżych ziół, takich jak bazylia i mięta, lekka pikantność szałwii i delikatny, owocowo-kwiatowy zapach uroczej neroli i promiennego jaśminu... aromat liścia figowego, jasne, drzewne niuanse cedru i teaku oraz odrobina rozgrzewającego piżma sprawiają, że zapach jest doskonały. Aromatyczny i pikantny, świeży i cytrusowy zapach jest dość zróżnicowany, a jednocześnie bardzo harmonijny. ÉCLAT 716 to letni zapach włoskiej odmiany, bardzo popularny i odpowiedni w upalne, słoneczne dni. Orzeźwiająca, chłodząca, a jednocześnie cudownie męska!
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?