Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 701
Perfum męski

ÉCLAT 701

102,67 zł
186,67 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Woda perfumowana o niepowtarzalnym uroku! Zapach nie jest nachalny, ale na tyle wyczuwalny, że ludzie zwrócą się do Ciebie!
123 Mas de 50
Numer katalogowy: 701
Woda perfumowana o niepowtarzalnym uroku! Zapach nie jest nachalny, ale na tyle wyczuwalny, że ludzie zwrócą się do Ciebie!
Nieograniczone możliwości
Cały pakiet jest właśnie tutaj: świeżość, drewno, seksapil i cytrusy. Górna nuta otwiera się świeżym korzennym aromatem kardamonu, pikantną świeżością pomarańczy i cytryny, delikatnym cierpkim petetgrainem i łagodnym, igłowym, męskim zapachem żywicy jodłowej. Po pociągającym preludium następuje czarujące serce zmysłowych kwiatowych niuansów intensywnego jaśminu, delikatnej róży i świeżych konwalii oraz uwodzicielski akcent korzennego rozmarynu. nutami bazy są szlachetne drewno, ziemisty mech dębowy, świeża zielona wetyweria i zwierzęce piżmo. ÉCLAT 701 to woda perfumowana o silnym charakterze i niepowtarzalnym uroku! Zapach nie jest nachalny, ale na tyle wyczuwalny, że ludzie zwrócą się do Ciebie!
Details
eclat_classic_man_2
Prostota i doskonałość
Wyraźne linie i prosta elegancja: Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze srebrnym tłoczeniem.
eclat_herren_classic_608
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, jak chcesz.
eclat_classic_man
Maskuline Signatur
Klasyki ÉCLAT są nowoczesne i zróżnicowane. Dzięki zmysłowym, sportowym lub eleganckim zapachom każda postać odnajdzie odpowiedni zapach
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Odkryj różnorodność klasycznych perfum dla mężczyzn. Twój własny zapach to coś wyjątkowego. To węchowe odbicie mężczyzny, który ją nosi. Jest wyrazem indywidualnej osobowości, ujawnia ukryte aspekty postaci, a tym samym emanuje ogromną atrakcją. Pokaż siłę. Pokaż charakter. Zmierz się z dużymi i małymi wyzwaniami codziennego życia. W ciągu dnia. Wieczorem. Na pierwszej randce. W biurze. Podczas uprawiania sportu. Z Twoim unikalnym, charakterystycznym zapachem ÉCLAT.
eclat_classic_man_3
Portrait of a man
Poznaj męską klasykę ÉCLAT we wszystkich jej aspektach. Zapachy dla odważnych.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?