Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 692
Perfum męski

ÉCLAT 692

102,67 zł
186,67 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten zapach umiejętnie łączy klasyczne zapachy lata w świeżą falę słonej morskiej wody, chłodnej bryzy, jasnego słońca i rozgrzewającego piasku.
143 Mas de 50
Numer katalogowy: 692
Ten zapach umiejętnie łączy klasyczne zapachy lata w świeżą falę słonej morskiej wody, chłodnej bryzy, jasnego słońca i rozgrzewającego piasku.
Zapach lata
ÉCLAT 692 to idealny letni zapach, który odświeża zarówno użytkownika, jak i jego otoczenie! Wodne, pikantne, cytrynowe i świeże nuty miękkich owoców, kwiatów i roślin uzupełniają lekkie drzewne nuty cedru. Daje to chłodny, prawie przezroczysty zapach z przyjemną metaliczną nutą. Ta esencja jest jednocześnie dojrzała i zabawna. Umiejętnie łączy klasyczne zapachy lata w świeżą falę słonej morskiej wody, chłodnej bryzy, jasnego słońca i ciepłego piasku.
Details
eclat_classic_man_2
Prostota i doskonałość
Wyraźne linie i prosta elegancja: Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze srebrnym tłoczeniem.
eclat_herren_classic_608
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, jak chcesz.
eclat_classic_man
Maskuline Signatur
Klasyki ÉCLAT są nowoczesne i zróżnicowane. Dzięki zmysłowym, sportowym lub eleganckim zapachom każda postać odnajdzie odpowiedni zapach
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Odkryj różnorodność klasycznych perfum dla mężczyzn. Twój własny zapach to coś wyjątkowego. To węchowe odbicie mężczyzny, który ją nosi. Jest wyrazem indywidualnej osobowości, ujawnia ukryte aspekty postaci, a tym samym emanuje ogromną atrakcją. Pokaż siłę. Pokaż charakter. Zmierz się z dużymi i małymi wyzwaniami codziennego życia. W ciągu dnia. Wieczorem. Na pierwszej randce. W biurze. Podczas uprawiania sportu. Z Twoim unikalnym, charakterystycznym zapachem ÉCLAT.
eclat_classic_man_3
Portrait of a man
Poznaj męską klasykę ÉCLAT we wszystkich jej aspektach. Zapachy dla odważnych.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?