Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 679 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 679 RAR

140,89 zł
256,15 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Intensywny i skoncentrowany zapach stworzony z myślą o mężczyznach, których satysfakcjonuje tylko to, co najlepsze.
115 Mas de 50
Numer katalogowy: 679
Intensywny i skoncentrowany zapach stworzony z myślą o mężczyznach, których satysfakcjonuje tylko to, co najlepsze.
Po prostu najlepszy
ÉCLAT 679 zaczyna się krystalicznie czystą, sportową i wodną świeżością. Różne rodzaje mięty na lodzie spotykają się z owocowo-świeżą i chłodzącą nutą mandarynki i cytrusów. Musujący koktajl cytrusowy emanuje chłodem, beztroską i czystą adrenaliną. Początek, tak szybki i chłodny jak pieniące się lazurowe morze. W ciągu dnia zapach staje się znacznie spokojniejszy i bardziej elegancki, nie tracąc przy tym swojej wyjątkowej świeżości. Wibrującą bazę tworzą zmysłowy bursztyn, pikantny imbir i aromatyczna wetyweria. Intensywny i skoncentrowany zapach stworzony z myślą o mężczyznach, których satysfakcjonuje tylko to, co najlepsze.
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?