Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 615 RAR
Perfum męski

ÉCLAT 615 RAR

140,89 zł
256,15 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Zapach ten umiejętnie łączy cztery żywioły: „powietrze”, „wodę”, „ogień” i „ziemię” w niezrównanie aromatyczną i męską wodę perfumowaną.
136 Mas de 50
Numer katalogowy: 615
Zapach ten umiejętnie łączy cztery żywioły: „powietrze”, „wodę”, „ogień” i „ziemię” w niezrównanie aromatyczną i męską wodę perfumowaną.
Cztery elementy przyciągania
Ten zapach umiejętnie łączy cztery żywioły: „powietrze”, „wodę”, „ogień” i „ziemię”, tworząc niezrównanie aromatyczną i męską wodę perfumowaną. Nuta zapachu zaczyna się zwiewna i wodna, ze świeżymi nutami cytrusów, lawendy, bazylii i bylicy, przywodzącymi na myśl miętę. W dalszym toku pojawiają się ogniste nuty pikantnego estragonu, balsamicznej szałwii muszkatołowej, intensywnej kolendry i mocnego tymianku. W bazie zapach staje się ziemisty i drzewny z dodatkiem cedru, mchu dębowego, drzewa sandałowego i skóry. ÉCLAT 615 to aromatyczno-korzenny rarytas pełen tajemnic i obietnic. Odnawiający się jak powietrze, niezgłębiony jak woda, płonący jak ogień i niezawodny jak ziemia.
Details
eclat_rar_man_2
Schlichtheit in Vollendung
Czyste linie i minimalistyczna prezentacja. Wysokiej jakości zamknięcie magnetyczne dopełnia estetyczny wygląd krystalicznie przezroczystej butelki.
eclat_herren_rar_773
Meet the
ÉCLAT Men
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla mężczyzny, który wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
eclat_rar_man
Seltene Stücke
Zapachy, które uważano za utracone, zyskują nowe życie w kolekcji unikatów. Teraz pogrąż się w nostalgii i odkryj na nowo perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Zapachy z przeszłości i wciąż aktualne? Nasza kolekcja unikatów ucieleśnia ten paradoks. Charyzmatyczny. Atrakcyjny. Prawdziwe skarby, które wypełniają lukę między przyszłością a przeszłością; które pozwalają wspominać, niczym perfumowana nostalgia. Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w wielu wspaniałych wodach perfumowanych. Inspirujące zapachy o niepowtarzalnych aspektach. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły.
eclat_rar_man_3
bottled happiness
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?