Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 612
Perfum męski

ÉCLAT 612

103,35 zł
187,92 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Nieskomplikowany zapach o przyjemnej charyzmie. Jego świeżość sprawia, że ​​jest idealnym towarzyszem na wysokie temperatury.
125 Mas de 50
Numer katalogowy: 612
Nieskomplikowany zapach o przyjemnej charyzmie. Jego świeżość sprawia, że ​​jest idealnym towarzyszem na wysokie temperatury.
Towarzysz na ciepłe letnie dni
Stoję w środku gaju cytrynowego na hiszpańskim wybrzeżu. Okrągłe, jasnożółte owoce wydzielają zielony, pikantny, owocowy zapach. Przed gajem cytrynowym, w stronę morza, roztacza się wspaniały widok delikatnych, różnorodnych kwiatów i bujnych, zielonych krzewów szałwii. Świeża szczypta przenosi jej zapach z wody do mnie. Wodne morskie powietrze pieści mój nos, jest świeże, lekko drzewne i cudownie słone. Jestem morski i wodny. Jestem klasyczna i orzeźwiająca. Jestem ÉCLAT 612. Ten zapach jest idealnym towarzyszem na wysokie temperatury. Owoce cytrusowe spotykają się z zielono-kwiatowymi niuansami, korzennymi aromatami i łączą się z ciepłymi nutami drzewnymi. Nieskomplikowany zapach o przyjemnej charyzmie.
Details
eclat_classic_man_2
Prostota i doskonałość
Wyraźne linie i prosta elegancja: Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze srebrnym tłoczeniem.
eclat_herren_classic_608
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, jak chcesz.
eclat_classic_man
Maskuline Signatur
Klasyki ÉCLAT są nowoczesne i zróżnicowane. Dzięki zmysłowym, sportowym lub eleganckim zapachom każda postać odnajdzie odpowiedni zapach
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Odkryj różnorodność klasycznych perfum dla mężczyzn. Twój własny zapach to coś wyjątkowego. To węchowe odbicie mężczyzny, który ją nosi. Jest wyrazem indywidualnej osobowości, ujawnia ukryte aspekty postaci, a tym samym emanuje ogromną atrakcją. Pokaż siłę. Pokaż charakter. Zmierz się z dużymi i małymi wyzwaniami codziennego życia. W ciągu dnia. Wieczorem. Na pierwszej randce. W biurze. Podczas uprawiania sportu. Z Twoim unikalnym, charakterystycznym zapachem ÉCLAT.
eclat_classic_man_3
Portrait of a man
Poznaj męską klasykę ÉCLAT we wszystkich jej aspektach. Zapachy dla odważnych.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?