Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 415
Perfum damski

ÉCLAT 415

102,67 zł
186,67 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ta alternatywa emanuje atrakcją psychiczną i zdeterminowaną pewnością siebie. Silny towarzysz dla kobiet, które szukają wyjątkowego zapachu!
140 Mas de 50
Numer katalogowy: 415
Ta alternatywa emanuje atrakcją psychiczną i zdeterminowaną pewnością siebie. Silny towarzysz dla kobiet, które szukają wyjątkowego zapachu!
Połyskujące akordy zapachowe
Ze swoim genialnym początkiem fascynujących, metalicznie-syntetycznych niuansów, perfumy te rzucają czar na wszystkich. Kwiatowe, niemal narkotyczne serce z przepięknych, pełnych kwiatów głogu, konwalii i heliotropu lśni kobieco i potężnie. Zapach kwiatów owinięty jest specyficzną metalową nutą i tworzy coś indywidualnego i niezwykłego. Nasiona ambrette i nuty drzewne nadają kompozycji zmysłowości, ciepła i głębi. W połączeniu z delikatną wanilią i kremowym drzewem sandałowym w nucie bazowej powstaje końcowy akord dający efekt dobrego samopoczucia. ÉCLAT 415 to mocny i atrakcyjny zapach, o którym trudno zapomnieć. Emanuje atrakcją psychiczną i zdeterminowaną pewnością siebie. Silny towarzysz dla wszystkich kobiet
Details
text-here
Prostota i doskonałość
Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z wysokiej jakości magnetycznym zamknięciem podkreśla niezwykły charakter jego zawartości.
eclat_damen_classic_179
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, kiedy chcesz.
Telka 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. ÉCLAT Classics są nowoczesne, zróżnicowane i podkreślają cudowną kobiecość we wszystkich jej aspektach.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj piękno i różnorodność naszego pachnącego świata kobiecej klasyki. Dla siebie lub dla innych. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu. Każda kobieta jest inna. Celebrujemy indywidualność i charakter. Pokaż swoją siłę z ÉCLAT. Staw czoła wyzwaniom codziennego życia. Spontanicznie. Otwarcie. Podkreśl swoją osobowość wyjątkowym, charakterystycznym zapachem. W ciągu dnia lub wieczorem. W biurze lub na pierwszej randce. Bycie sobą nigdy nie było tak dobre!
eclat_classic_woman.png
A promise of happiness
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich aspektach. Zapachy, które Cię uszczęśliwiają.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?