Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 414 RAR
Perfum damski

ÉCLAT 414 RAR

172,83 zł
314,22 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten czarujący zapach z pewnością przypomni Ci o lśniącym słońcu i lśniącym morzu w cudowny, pozornie niekończący się letni dzień.
129 Mas de 50
Numer katalogowy: 414
Ten czarujący zapach z pewnością przypomni Ci o lśniącym słońcu i lśniącym morzu w cudowny, pozornie niekończący się letni dzień.
Słońce świeci
Ten czarujący zapach z pewnością przypomni Ci o lśniącym słońcu i lśniącym morzu w cudowny, pozornie niekończący się letni dzień. Po delikatnym wstępie bergamotki, frezji i nut morskich następuje słoneczne, kwiatowo-słodkie serce z frangipani, jaśminu, irysa i ylang-ylang. Zapach niesie nieodparcie kremowa baza z mleka kokosowego i ambroksu. Rezultatem jest woda perfumowana, która przechwytuje zapach ochrony przeciwsłonecznej. Ciepłe promienie słońca padają na miękką, już lekko opaloną skórę. Słona woda morska delikatnie spływa z niewidocznej warstwy kremu przeciwsłonecznego. Beztrosko i swobodnie – wilgotny, drobny piasek pod stopami i błękitne, bezkresne niebo nad głową. ÉCLAT 414 to udany hołd dla lata! Zapach pełen wspomnień i radości życia... tak nieodparcie kremowy,
Details
ECLAT Rar Woman Story
Prostota w doskonałości
Unikaty prezentowane są w klasycznie prostym projekcie ÉCLAT. Krystalicznie przezroczysty flakon z wysokiej jakości zamknięciem magnetycznym dostarczany jest w eleganckim opakowaniu z delikatnym złotym tłoczeniem.
eclat_damen_rar_50_story_rar
Zapach
pełen radości
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
ECLAT Classic Rarity
Ancient love
Odkryj na nowo dawno utracone zapachy w ÉCLAT. Unikaty to prawdziwe skarby, pachnąca biżuteria i nostalgia przemieniona w perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w mnóstwie oszałamiających wód perfumowanych. Świat unikatów ÉCLAT składa się z mnóstwa inspirujących zapachów o niepowtarzalnych aspektach. Zapachy zapewniają nową równowagę, łączą przyszłość z przeszłością, a marzenia z rzeczywistością. Wyjątkowa gra pieszczotliwych nut - umiejętnie zainscenizowana. Bycie kobietą nigdy nie było tak wyjątkowe. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły. Spontanicznie. Łatwo. Dla Ciebie i dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu.
ECLAT rar woman Story 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla kobiety, która wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?