Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 403
Perfum damski

ÉCLAT 403

102,67 zł
186,67 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ta kompozycja zaprasza do ujrzenia pięknych stron życia i rozpoznania szczęścia we wszystkich jego przejawach.
110 Mas de 50
Numer katalogowy: 403
Ta kompozycja zaprasza do ujrzenia pięknych stron życia i rozpoznania szczęścia we wszystkich jego przejawach.
Spacer po parku różanym
ÉCLAT 403 to nowa, różowa interpretacja zapachu ÉCLAT 171. Ten wariant zapachowy otwiera się na świeżo i wesoło dzięki pysznym, owocowym nutom czerwonych owoców. Wyjątkowy, kobiecy, różowo-czerwony bukiet wdzięcznych róż i kwiecisto-świeżych piwonii podkreśla kwiatowe serce. Kwiaty tworzą optymistyczny i afirmujący życie charakter tego wariantu zapachowego. Zapach niesie szlachetne drzewo sandałowe, które charakteryzuje ziemisty, drzewny zapach z lekko słodką nutą. Unikalny zapach drzewa sandałowego podobno działa jednocześnie pobudzająco i uspokajająco. Ta kompozycja zaprasza do ujrzenia pięknych stron życia i rozpoznania szczęścia we wszystkich jego przejawach. Czyż świat nie jest czasem po prostu piękniejszy, gdy patrzy się na niego przez różowe okulary?
Details
text-here
Prostota i doskonałość
Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z wysokiej jakości magnetycznym zamknięciem podkreśla niezwykły charakter jego zawartości.
eclat_damen_classic_179
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, kiedy chcesz.
Telka 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. ÉCLAT Classics są nowoczesne, zróżnicowane i podkreślają cudowną kobiecość we wszystkich jej aspektach.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj piękno i różnorodność naszego pachnącego świata kobiecej klasyki. Dla siebie lub dla innych. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu. Każda kobieta jest inna. Celebrujemy indywidualność i charakter. Pokaż swoją siłę z ÉCLAT. Staw czoła wyzwaniom codziennego życia. Spontanicznie. Otwarcie. Podkreśl swoją osobowość wyjątkowym, charakterystycznym zapachem. W ciągu dnia lub wieczorem. W biurze lub na pierwszej randce. Bycie sobą nigdy nie było tak dobre!
eclat_classic_woman.png
A promise of happiness
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich aspektach. Zapachy, które Cię uszczęśliwiają.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?