Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 350 VIP
Perfum damski

ÉCLAT 350 VIP

173,98 zł
316,32 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Dobrze było wczoraj! Ten kwiatowo-owocowy zapach to wir białych kwiatów. Dziewczęca i dojrzała jednocześnie, świetna na co dzień.
129 Mas de 50
Numer katalogowy: 350
Dobrze było wczoraj! Ten kwiatowo-owocowy zapach to wir białych kwiatów. Dziewczęca i dojrzała jednocześnie, świetna na co dzień.
Szalona mała rzecz
Dobrze było wczoraj! Ten kwiatowo-owocowy zapach to wir białych kwiatów. W głowie dominuje nuta „osmantus”. Kwiatowy zapach z Azji emanuje owocowym, kwiatowym, a jednocześnie drzewnym zapachem brzoskwini ze skórzastymi i zwierzęcymi akcentami. Lekkie róże majowe, słodki jaśmin, urocze żonkile i luksusowa tuberoza dopełniają uwodzicielski bukiet kwiatowy. Zapach niesiony jest w bazie bursztynu i białego cedru. ÉCLAT 350 wygląda czysto, delikatnie i niewinnie, ale jest równie kobiecy, zmysłowy i nieskrępowany. Woda perfumowana gdzieś pomiędzy dobrem a złem. Zapachowa alternatywa jest jednocześnie dziewczęca i dojrzała i jest świetnym towarzyszem na co dzień.
Details
eclat_vip_woman_2.jpg
Obiecujący czerwony
Seria VIP prezentowana jest w eleganckich ciemnoczerwonych opakowaniach z eleganckim złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie czystej butelki z magnetycznym zamknięciem podkreśla ekstrawagancki charakter jej zawartości.
eclat_damen_vip_245_2
Wszystkie oczy
skierowane na zapach
Poznaj świat ekskluzywnych zapachów we wszystkich ekscytujących aspektach. Dla tych, którzy zadowalają się tym, co najlepsze.
eclat_vip_woman
World of luxury
Połączenie wysokiej jakości składników tworzy urzekające zapachy. Ekskluzywne zapachy ÉCLAT są uderzające, szlachetne i nie do odparcia.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Właściwy zapach we właściwym momencie. Ekskluzywna kolekcja zapachów ÉCLAT jest stworzona z myślą o dużych i małych wydarzeniach w życiu. Niczym niewidzialny dodatek, szlachetne zapachy bawią się wokół użytkownika czarującym i ekscytującym połyskiem. Zapach ukazuje swoje kobiece oblicze w wyjątkowej harmonii. Poczuj luksus na swojej skórze. Bądź w centrum imprezy. Uwodzicielski. Pewny. To twoja luksusowa chwila. Odkryj wyjątkowe, charakterystyczne zapachy, które tak szybko nie zostaną zapomniane. Dla Ciebie lub dla innych.
ECLAT VIP EXCLUSIVE WOMAN
Die Kunst des Parfümierens
Ciepłe części ciała, takie jak dekolt lub wewnętrzna strona nadgarstków, są idealne do szczególnie dobrego rozwoju zapachu.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?