Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 326 RAR
Perfum damski

ÉCLAT 326 RAR

141,02 zł
256,38 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ta alternatywa zapachowa pewnie łączy w sobie niuanse „świeżego”, „słodkiego” i „cierpkiego”. Eleganckie i odważne jednocześnie!
128 Mas de 50
Numer katalogowy: 326
Ta alternatywa zapachowa pewnie łączy w sobie niuanse „świeżego”, „słodkiego” i „cierpkiego”. Eleganckie i odważne jednocześnie!
Oto jestem!
ÉCLAT 326 jest zalotny, mrowiący i bezczelny! Zapach zaczyna się cytrusowo, świeży i owocowy zapachem skórki świeżo obranej, dojrzałej pomarańczy. Słodki, ale też lekko cierpki, specjalny zapach nadaje mu niepowtarzalny charakter. W sercu nuta pomarańczy łączy się z mocną różą i słodką grenadyną. Te dwa składniki sprawiają, że zapach wydaje się słodki i czysty. Kompozycję niesie piżmo i nuta drzewa cedrowego. Ta alternatywa zapachowa pewnie łączy w sobie niuanse „świeżego”, „słodkiego” i „cierpkiego”. Eleganckie i odważne jednocześnie!
Details
ECLAT Rar Woman Story
Prostota w doskonałości
Unikaty prezentowane są w klasycznie prostym projekcie ÉCLAT. Krystalicznie przezroczysty flakon z wysokiej jakości zamknięciem magnetycznym dostarczany jest w eleganckim opakowaniu z delikatnym złotym tłoczeniem.
eclat_damen_rar_50_story_rar
Zapach
pełen radości
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
ECLAT Classic Rarity
Ancient love
Odkryj na nowo dawno utracone zapachy w ÉCLAT. Unikaty to prawdziwe skarby, pachnąca biżuteria i nostalgia przemieniona w perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w mnóstwie oszałamiających wód perfumowanych. Świat unikatów ÉCLAT składa się z mnóstwa inspirujących zapachów o niepowtarzalnych aspektach. Zapachy zapewniają nową równowagę, łączą przyszłość z przeszłością, a marzenia z rzeczywistością. Wyjątkowa gra pieszczotliwych nut - umiejętnie zainscenizowana. Bycie kobietą nigdy nie było tak wyjątkowe. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły. Spontanicznie. Łatwo. Dla Ciebie i dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu.
ECLAT rar woman Story 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla kobiety, która wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?