Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 293 RAR
Perfum damski

ÉCLAT 293 RAR

140,09 zł
254,68 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Potężny mistycyzm: Zapach jak światło księżyca o północy, zamknięty w butelce... Orientalny, urzekający i zmysłowy.
115 Mas de 50
Numer katalogowy: 293
Potężny mistycyzm: Zapach jak światło księżyca o północy, zamknięty w butelce... Orientalny, urzekający i zmysłowy.
Pod rozgwieżdżonym niebem
W przeciwieństwie do swojej siostry ÉCLAT 051 zapach ten jest pełen melancholii i tęsknoty. Rozpoczyna się cytrusowo-świeżą i jasną mandarynką i bergamotką, ale po kilku minutach na pierwszy plan wysuwa się kwiatowy, różany środek. Tutaj skupia się szlachetna, delikatna róża, głęboka i ciemna. Aromatyczna, pikantna ambra i niezbyt słodka wanilia dopełniają ciepły, zmysłowy i orientalny zapach. Balsamiczny, mroczny i tajemniczy, przesiąknięty ziemistą, gorzką słodyczą paczuli, zapach zanika. ÉCLAT 293 emanuje wyjątkowym, potężnym mistycyzmem. Alternatywny zapach to orientalna, urzekająca i zmysłowa woda perfumowana. Zapach jak światło księżyca o północy, uchwycony w butelce...
Details
ECLAT Rar Woman Story
Prostota w doskonałości
Unikaty prezentowane są w klasycznie prostym projekcie ÉCLAT. Krystalicznie przezroczysty flakon z wysokiej jakości zamknięciem magnetycznym dostarczany jest w eleganckim opakowaniu z delikatnym złotym tłoczeniem.
eclat_damen_rar_50_story_rar
Zapach
pełen radości
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
ECLAT Classic Rarity
Ancient love
Odkryj na nowo dawno utracone zapachy w ÉCLAT. Unikaty to prawdziwe skarby, pachnąca biżuteria i nostalgia przemieniona w perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w mnóstwie oszałamiających wód perfumowanych. Świat unikatów ÉCLAT składa się z mnóstwa inspirujących zapachów o niepowtarzalnych aspektach. Zapachy zapewniają nową równowagę, łączą przyszłość z przeszłością, a marzenia z rzeczywistością. Wyjątkowa gra pieszczotliwych nut - umiejętnie zainscenizowana. Bycie kobietą nigdy nie było tak wyjątkowe. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły. Spontanicznie. Łatwo. Dla Ciebie i dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu.
ECLAT rar woman Story 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla kobiety, która wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?