Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 263
Perfum damski

ÉCLAT 263

103,26 zł
187,75 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ta woda perfumowana umiejętnie oddaje cudowny zapach deszczu i uszlachetnia go kwiatowymi i świeżymi akcentami. Wyjątkowy i zapierający dech w piersiach!
153 Mas de 50
Numer katalogowy: 263
Ta woda perfumowana umiejętnie oddaje cudowny zapach deszczu i uszlachetnia go kwiatowymi i świeżymi akcentami. Wyjątkowy i zapierający dech w piersiach!
Ochłodzenie w gorące letnie dni
Przede mną rozciąga się szerokie, dwuczęściowe pole, porośnięte w kółko jaskrawoczerwonymi truskawkami i jaskrawożółtymi słonecznikami. Za nim zaczyna się las porośnięty mchem. Na dworze jest cicho i spokojnie, teraz pojawił się deszcz. Krople deszczu tupią świeże i czyste z nieba i uderzają w drzewa i rośliny. Krople delikatnie spływają z truskawek i źdźbeł trawy, zbierają się na żółte kwiaty i spływają z ich końcówek. Deszcz jest nie tylko magiczny dla natury. Pozwala wyciszyć się, zmywa myśli i uczucia, zmywa stres i zmartwienia oraz stwarza przestrzeń dla nowych rzeczy. Potem prysznic się kończy i wszystko błyszczy nową siłą. To tak, jakby świat zmienił się na krótki czas. jestem tajemniczy i niezgłębiony; energetyzuję i uspokajam; Jestem letnim deszczem w butelce. ÉCLAT 263 różni się od innych świeżych zapachów. Umiejętnie wychwytuje cudowny zapach deszczu i uszlachetnia go kwiatowymi i świeżymi akcentami. Wyjątkowy i zapierający dech w piersiach!
Details
text-here
Prostota i doskonałość
Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z wysokiej jakości magnetycznym zamknięciem podkreśla niezwykły charakter jego zawartości.
eclat_damen_classic_179
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, kiedy chcesz.
Telka 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. ÉCLAT Classics są nowoczesne, zróżnicowane i podkreślają cudowną kobiecość we wszystkich jej aspektach.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj piękno i różnorodność naszego pachnącego świata kobiecej klasyki. Dla siebie lub dla innych. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu. Każda kobieta jest inna. Celebrujemy indywidualność i charakter. Pokaż swoją siłę z ÉCLAT. Staw czoła wyzwaniom codziennego życia. Spontanicznie. Otwarcie. Podkreśl swoją osobowość wyjątkowym, charakterystycznym zapachem. W ciągu dnia lub wieczorem. W biurze lub na pierwszej randce. Bycie sobą nigdy nie było tak dobre!
eclat_classic_woman.png
A promise of happiness
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich aspektach. Zapachy, które Cię uszczęśliwiają.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?