Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 246 VIP
Perfum damski

ÉCLAT 246 VIP

172,83 zł
314,22 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ta alternatywa zapachowa zachwyca zielono-kwiatową, przyjemnie wodną świeżością. Zielone liście łączą się z delikatnymi kwiatami i delikatnymi nutami drzewnymi.
160 Mas de 50
Numer katalogowy: 246
Ta alternatywa zapachowa zachwyca zielono-kwiatową, przyjemnie wodną świeżością. Zielone liście łączą się z delikatnymi kwiatami i delikatnymi nutami drzewnymi.
Polak spokoju
Siadam na białej drewnianej ławce i patrzę na zamyślony staw porośnięty liliami wodnymi. Wszystko wokół mnie jest zielone i cudownie ciche. Staw to centrum parku i moja oaza spokoju. Patrzę na odbijającą się wodę, cudowną grę kolorów trawy, liści i różowych lilii wodnych. Cienkie łodygi pióra wodnego z delikatnymi białymi kwiatami delikatnie wiją się z wody. Zaczyna padać, krople uderzają o taflę wody i przebijają się przez zielone odbicie. Krótki prysznic już minął i znów się przejaśnia. Lilie wodne delikatnie kołyszą się na powierzchni wody, a powietrze jest świeże i czyste. Jestem delikatna i charakterystyczna. Jestem w domu i relaksie. Jestem VIP-em ÉCLAT 246. Czy jest coś piękniejszego? niż siedzieć nad stawem pełnym lilii wodnych i patrzeć na odbijającą się wodę? Ta alternatywa zapachowa zachwyca zielono-kwiatową, przyjemnie wodną świeżością. Zielone liście łączą się z delikatnymi kwiatami i delikatnymi nutami drzewnymi. ÉCLAT 246 to szlachetny zapach wśród świeżych perfum.
Details
eclat_vip_woman_2.jpg
Obiecujący czerwony
Seria VIP prezentowana jest w eleganckich ciemnoczerwonych opakowaniach z eleganckim złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie czystej butelki z magnetycznym zamknięciem podkreśla ekstrawagancki charakter jej zawartości.
eclat_damen_vip_245_2
Wszystkie oczy
skierowane na zapach
Poznaj świat ekskluzywnych zapachów we wszystkich ekscytujących aspektach. Dla tych, którzy zadowalają się tym, co najlepsze.
eclat_vip_woman
World of luxury
Połączenie wysokiej jakości składników tworzy urzekające zapachy. Ekskluzywne zapachy ÉCLAT są uderzające, szlachetne i nie do odparcia.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Właściwy zapach we właściwym momencie. Ekskluzywna kolekcja zapachów ÉCLAT jest stworzona z myślą o dużych i małych wydarzeniach w życiu. Niczym niewidzialny dodatek, szlachetne zapachy bawią się wokół użytkownika czarującym i ekscytującym połyskiem. Zapach ukazuje swoje kobiece oblicze w wyjątkowej harmonii. Poczuj luksus na swojej skórze. Bądź w centrum imprezy. Uwodzicielski. Pewny. To twoja luksusowa chwila. Odkryj wyjątkowe, charakterystyczne zapachy, które tak szybko nie zostaną zapomniane. Dla Ciebie lub dla innych.
ECLAT VIP EXCLUSIVE WOMAN
Die Kunst des Parfümierens
Ciepłe części ciała, takie jak dekolt lub wewnętrzna strona nadgarstków, są idealne do szczególnie dobrego rozwoju zapachu.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?