Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 195
Perfum damski

ÉCLAT 195

103,35 zł
187,92 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Chłodna i zielona, ​​a jednocześnie ciepła i kremowa, ta niezwykła kompozycja pachnie przejściem pór roku.
106 Mas de 50
Numer katalogowy: 195
Chłodna i zielona, ​​a jednocześnie ciepła i kremowa, ta niezwykła kompozycja pachnie przejściem pór roku.
Manifest Kobiecości
Jest zielona łąka, pachnąca trawa pokryta jest chłodną rosą. Jest wcześnie tego cudownego poranka. Krzewy porzeczek już czepiają się pięknych pąków, które tylko czekają, aż rozgrzewające promienie słońca w końcu rozkwitną wspaniałym różem. Delikatne, zielone konwalie stoją w stadach na łące, podstawa kwiatowa wciąż zamknięta, jako ochrona przed zimnem. Zza dużych drzew pobliskiego lasu powoli wyłaniają się pierwsze promienie słońca. Jestem chłodna i zielona a jednocześnie ciepła i kremowa, jestem przejściem pór roku, jestem ÉCLAT 195. ÉCLAT 195 zaczyna się wyjątkowo mieszanką nut zielonych i słodko-owocowych. Słodycz przejawia się w sercu delikatnymi, kwiatowymi nutami. W miarę postępu procesu zapach staje się coraz cieplejszy,
Details
text-here
Prostota i doskonałość
Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z wysokiej jakości magnetycznym zamknięciem podkreśla niezwykły charakter jego zawartości.
eclat_damen_classic_179
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, kiedy chcesz.
Telka 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. ÉCLAT Classics są nowoczesne, zróżnicowane i podkreślają cudowną kobiecość we wszystkich jej aspektach.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj piękno i różnorodność naszego pachnącego świata kobiecej klasyki. Dla siebie lub dla innych. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu. Każda kobieta jest inna. Celebrujemy indywidualność i charakter. Pokaż swoją siłę z ÉCLAT. Staw czoła wyzwaniom codziennego życia. Spontanicznie. Otwarcie. Podkreśl swoją osobowość wyjątkowym, charakterystycznym zapachem. W ciągu dnia lub wieczorem. W biurze lub na pierwszej randce. Bycie sobą nigdy nie było tak dobre!
eclat_classic_woman.png
A promise of happiness
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich aspektach. Zapachy, które Cię uszczęśliwiają.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?