Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 185
Perfum damski

ÉCLAT 185

103,35 zł
187,92 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Perfumy są zmysłowo słodkie, niewyobrażalnie atrakcyjne i cudownie milutkie. Cudownie słodki zapach o wysokiej rozpoznawalności.
128 Mas de 50
Numer katalogowy: 185
Perfumy są zmysłowo słodkie, niewyobrażalnie atrakcyjne i cudownie milutkie. Cudownie słodki zapach o wysokiej rozpoznawalności.
Karmelizowane uwodzenie
ÉCLAT 185 to nowoczesne perfumy gourmand. Zapach zaczyna się pysznie wgryzać, z główną nutą karmelu, we wszystkich możliwych konsystencjach. Chrupiący kruchy karmel, polany płynnym karmelem maślanym i posypany delikatnym pudrem karmelowym, spoczywa na delikatnie roztapiającym się kremie karmelowym. Słodka nuta karmelu pozostaje stylowa i elegancka na pierwszym planie przez cały czas trwania zapachu. Nuta głowy jest delikatnie i kremowo osadzona w nutach piżma i pudru. Kompozycji towarzyszy delikatna, orientalna benzoina i odrobina słodkiej wanilii. Perfumy są zmysłowe i słodkie, niewyobrażalnie atrakcyjne i fantastycznie milutkie. Rozkosznie słodki zapach o wysokiej rozpoznawalności w nieopisanie szlachetny sposób. Prawdopodobnie najcenniejszy słodycz wśród zapachów!
Details
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?