Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 129 RAR
Perfum damski

ÉCLAT 129 RAR

117,37 zł
213,39 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Ten zapach jest jak skok do błękitnego morza. Dzięki wodnym, chłodnym i lekko drzewnym nutom jest idealnym towarzyszem lata.
124 Mas de 50
Numer katalogowy: 129
Ten zapach jest jak skok do błękitnego morza. Dzięki wodnym, chłodnym i lekko drzewnym nutom jest idealnym towarzyszem lata.
Wskocz do chłodnej wody
Stoję na białym jachcie z zakrzywionym niebieskim napisem. Kołysamy się delikatnie nad turkusową wodą, która rozciąga się przede mną aż po horyzont. Powietrze jest świeże, czyste i słone. Pod powierzchnią wody można odgadnąć zielone wodorosty, które poruszają się tam iz powrotem w rytm łagodnych fal. Śmieję się i wskakuję w chłodny błękit. Wynurzam się, woda jest orzeźwiająca. Czuję sól na mojej skórze. Jestem dzika i orzeźwiająca, jestem zapachem morza, jestem ÉCLAT 129. Perfumy są idealnym letnim zapachem z wodnymi, chłodnymi i lekko drzewnymi nutami. Zielona trawa łączy się z kwiatowymi akcentami lotosu i piwonii oraz owocowymi nutami gwiaździstego owocu i arbuza. Zapach dopełniają nuty drzewne. Zapach jak skok do błękitnego morza.
Details
ECLAT Rar Woman Story
Prostota w doskonałości
Unikaty prezentowane są w klasycznie prostym projekcie ÉCLAT. Krystalicznie przezroczysty flakon z wysokiej jakości zamknięciem magnetycznym dostarczany jest w eleganckim opakowaniu z delikatnym złotym tłoczeniem.
eclat_damen_rar_50_story_rar
Zapach
pełen radości
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
ECLAT Classic Rarity
Ancient love
Odkryj na nowo dawno utracone zapachy w ÉCLAT. Unikaty to prawdziwe skarby, pachnąca biżuteria i nostalgia przemieniona w perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w mnóstwie oszałamiających wód perfumowanych. Świat unikatów ÉCLAT składa się z mnóstwa inspirujących zapachów o niepowtarzalnych aspektach. Zapachy zapewniają nową równowagę, łączą przyszłość z przeszłością, a marzenia z rzeczywistością. Wyjątkowa gra pieszczotliwych nut - umiejętnie zainscenizowana. Bycie kobietą nigdy nie było tak wyjątkowe. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły. Spontanicznie. Łatwo. Dla Ciebie i dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu.
ECLAT rar woman Story 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla kobiety, która wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?