Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 069
Perfum damski

ÉCLAT 069

102,67 zł
186,67 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Mistyczne perfumy gdzieś pomiędzy jasnym a ciemnym. Tajemnicza symbioza jasnych, pudrowych nut i ciemnej głębi.
111 Mas de 50
Numer katalogowy: 69
Mistyczne perfumy gdzieś pomiędzy jasnym a ciemnym. Tajemnicza symbioza jasnych, pudrowych nut i ciemnej głębi.
Siła i piękno natury
Stoję na wdzięcznej łące kwiatów. Trawa pod moimi stopami jest soczyście zielona. Powietrze wibruje i pachnie latem. Gdzieś słyszę przyjemną cytrusową bryzę, która przypomina mi orzeźwiający kieliszek lemoniady. Urzekający zapach jasnych, kolorowych kwiatów jest jednocześnie delikatny i mocny. Kwiecista słodycz daje mi komfortowo ciepłe poczucie bezpieczeństwa. Ale coś innego przyciąga mnie pod jego urok. Coś mrocznego, nieznanego i mistycznego wylewa się z gęstego lasu, który leży przede mną. Z zarośli wydobywa się aromatyczna zieleń, kadzidło, pudrowa woń. Stoję na granicy łąki i lasu; między światłem a ciemnością, między przyszłością a przeszłością. Tajemnicza symbioza fascynuje i zachwyca, aż wreszcie odnajduję się w lesie, wciąga w nieznane. Jestem tajemnicza. Jestem głęboka. Jestem ÉCLAT 069. Ta alternatywa zapachowa to słodki kwiatowy zapach o świeżym, radosnym początku i ciepłym, zmysłowym zakończeniu. Lekki, pudrowy zapach z ciemną głębią.
Details
text-here
Prostota i doskonałość
Klasyka prezentowana jest w minimalistycznym designie i eleganckim opakowaniu ze złotym tłoczeniem. Prostota krystalicznie przejrzystego flakonu z wysokiej jakości magnetycznym zamknięciem podkreśla niezwykły charakter jego zawartości.
eclat_damen_classic_179
Sztuka
Perfumowania
Nakładaj wodę perfumowaną intuicyjnie na skórę lub wewnętrzną podszewkę ubrania i odświeżaj, kiedy chcesz.
Telka 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. ÉCLAT Classics są nowoczesne, zróżnicowane i podkreślają cudowną kobiecość we wszystkich jej aspektach.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj piękno i różnorodność naszego pachnącego świata kobiecej klasyki. Dla siebie lub dla innych. Znajdź zapach, który najbardziej Ci odpowiada lub idealny prezent dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu. Każda kobieta jest inna. Celebrujemy indywidualność i charakter. Pokaż swoją siłę z ÉCLAT. Staw czoła wyzwaniom codziennego życia. Spontanicznie. Otwarcie. Podkreśl swoją osobowość wyjątkowym, charakterystycznym zapachem. W ciągu dnia lub wieczorem. W biurze lub na pierwszej randce. Bycie sobą nigdy nie było tak dobre!
eclat_classic_woman.png
A promise of happiness
Poznaj ÉCLAT Classics we wszystkich aspektach. Zapachy, które Cię uszczęśliwiają.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?