Zufriedenheitsgarantie • Versandkostenfrei ab 49€!
#custom.viewsdetails#
ÉCLAT 024 RAR
Perfum damski

ÉCLAT 024 RAR

117,37 zł
213,39 zł na 100 ml
w tym 19% VAT , plus wysyłkę
Zielony i pudrowo-kwiatowy: już pierwszy strumień wskazuje na obfitość kwiatów, z subtelną tuberozą i różą na pierwszym planie. Idealny do codziennego użytku.
158 Mas de 50
Numer katalogowy: 24
Zielony i pudrowo-kwiatowy: już pierwszy strumień wskazuje na obfitość kwiatów, z subtelną tuberozą i różą na pierwszym planie. Idealny do codziennego użytku.
Kiedy kwiaty ożywają
Idę po świeżo skoszonej zielonej łące. Trawa jest jeszcze zwilżona poranną rosą, ale poranne słońce ogrzewa mnie z góry. Powietrze jest świeże i czyste. Obfitość delikatnych wiosennych kwiatów jest piękna dla oka. Kwiaty nie pachną tak intensywnie, ale przyjemnie kwiatowo-zielonymi pąkami. Łagodny wiatr niesie zapach po łące. Jest piękny wiosenny dzień i dobrze się bawię. Rozkładam koc piknikowy, pachnie subtelnie różami, jestem zachwycona. Potem rozpakowuję piknik, świeże owoce i miodowy chleb. Czas cieszyć się dniem. Jestem jasna i zielona. Jestem wiosna w butelce. Jestem ÉCLAT 024. Cudowny zapach na wiosnę i lato, nad którym unosi się piękna zielona nuta. Już pierwszy opryskiwacz wskazuje na obfitość kwiatów Na pierwszym planie subtelnie grają tuberoza i róża. Pudrowy, kwiecisto-słodki towarzysz na co dzień.
Details
ECLAT Rar Woman Story
Prostota w doskonałości
Unikaty prezentowane są w klasycznie prostym projekcie ÉCLAT. Krystalicznie przezroczysty flakon z wysokiej jakości zamknięciem magnetycznym dostarczany jest w eleganckim opakowaniu z delikatnym złotym tłoczeniem.
eclat_damen_rar_50_story_rar
Zapach
pełen radości
Poznaj unikaty ÉCLAT we wszystkich ich aspektach. Zapachy, które przynoszą radość.
ECLAT Classic Rarity
Ancient love
Odkryj na nowo dawno utracone zapachy w ÉCLAT. Unikaty to prawdziwe skarby, pachnąca biżuteria i nostalgia przemieniona w perfumy.
Story
Find
Signature
Scent
Your
Odkryj swój stary lub znajdź swój nowy charakterystyczny zapach w mnóstwie oszałamiających wód perfumowanych. Świat unikatów ÉCLAT składa się z mnóstwa inspirujących zapachów o niepowtarzalnych aspektach. Zapachy zapewniają nową równowagę, łączą przyszłość z przeszłością, a marzenia z rzeczywistością. Wyjątkowa gra pieszczotliwych nut - umiejętnie zainscenizowana. Bycie kobietą nigdy nie było tak wyjątkowe. Twój zapach jest wyrazem Twojej osobowości, indywidualności i siły. Spontanicznie. Łatwo. Dla Ciebie i dla wszystkich wspaniałych kobiet w Twoim życiu.
ECLAT rar woman Story 2
Meet the ÉCLAT Women
Odpowiedni zapach dla każdej postaci. Unikaty ÉCLAT są nowoczesne, różnorodne i pewne siebie. Dla kobiety, która wie, czego chce i nie zadowoli się czymkolwiek.
lemon
lemon
Kostenloser Versand

Deutschlandweit ab 50,- EUR

Geld-zurück-Garantie

Vertrauen Sie uns!

Online-Support

Schnell, bequem und kompetent

Ausgezeichneter Shop

Mit 4.9 / 5 von Kunden bewertet

Nowości tutaj? Zarejestruj się
Zapomniałeś/aś hasła?