EKSKLUZYWNE ZAPACHY

EKSKLUZYWNE ZAPACHY

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

éclat 700 VIP | Inspiracja Creed Aventus*

149,99 zł Cena

Połączenie prototypu bohatera z bohaterami życia codziennego w garniturze i krawacie. Cierpki ananas i seksowny aromat dymu wytwarzają męską i cierpką owocowość. Dla bohaterów w życiu codziennym i tych, którzy chcą nim zostać!

Polecamy również: éclat 927 i éclat 930

Pojemność: 55 ml

éclat 705 VIP | Inspiracja Amouage Reflection Man*

149,99 zł Cena

éclat 705 VIP to doskonale zrównoważony zapach, który zamienia nutę jaśminowo-neroli w coś męskiego - słodkiego-pudrowego i bardzo wysokiej jakości. Można go nosić na każdą okazję, niezależnie od pory roku , zapach zawsze odzwierciedla jego użytkownika.

Pojemność: 55 ml

éclat 355 VIP | Inspiracja Jade Signature Perfumes*

149,99 zł Cena

Perfumy odzwierciedlają perfekcję i zmysłowość, łącząc cytrusową świeżość bergamotki, cytryny i pomarańczy harmonijnie z owocami śródziemnomorskimi, ciepłym bursztynem, wanilią i piżmem. Zaczyna się słodko i mocno, potem owoce cytrusowe wydzielają się i dają więcej przestrzeni, zmysłowości bursztynu i owoców.

Pachnie podobnie jak éclat 357 i élat 939.

Pojemność: 55 ml

éclat 245 VIP | Inspiracja Amouage Epic Woman*

159,99 zł Cena

Zapach rozpoczyna się mocną mieszanką kminku, pieprzu i zmysłowego cynamonu. Później pojawiają się akcenty kwiatowe, takie jak róża i jaśmin. Żywica olibanowa, oud i gwajakowe drewno dają zapach balsamiczny i dymny. Bardzo złożone, szlachetne, korzenno-orientalne perfumy.

éclat 239 VIP | Inspiracja Chanel Coromandel*

159,99 zł Cena

Zapach zaczyna się w cytrusowo-zielonym odcieniu, kwiaty tęczówki i jaśminu w środkowej tonie ukazują swoją ziemską stronę, noszoną przez głęboką paczulę i drzewo sandałowe, przypominające niebiańskie, szlachetne perfumy. Zapach, który przynosi doświadczenie i dojrzałość. Orientalne, ziemisto-drzewne, pudrowe, pikantne.

Polecamy również: éclat 124.

éclat VIP 247 | Inspiracja Amouage Sunshine Woman*

159,99 zł Cena

Zapach promieniuje aurą wiosny, gdzie promienie słońca świecą silniej i dłużej po długiej zimie, a pierwsze kwiaty zaczynają kwitnąć, uwalniając ich piękne zapachy w powietrze. Owocowo-kwiatowy świeży z lekkim tytoniem i czarnym Johannesbeerlikör na pierwszym planie.

Pachnie jak éclat 350.

éclat 262 VIP | Inspiracja Creed Aventus For Her*

159,99 zł Cena

Zapach jest słodki, ale nie cukrowy, owocowy i kobiecy, ale nie dziewczęcy, świeży, ale nie trywialny - trochę zwyczajny, ale nigdy wulgarny. éclat 262 prezentuje się z taką samą pewnością siebie, jak jej brat clat 700 dla mężczyzn.

éclat 902 VIP | Inspiracja Tom Ford Oud Wood*

159,99 zł Cena

Zapach unisex, który zawiera najcenniejszy rodzaj drewna: oud. Tu królują ostry, gęsty aromat i półsłodkie lasy. Doskonała symbioza kardamonu, pieprzu i oudu, ułożona na wspaniałym drzewie sandałowym i różanym. Wetiwer i fasolka tonka są lekko suche, a bursztyn nadaje zapachowi ciepło. Perfumy są promienne i cenne.

Polecamy również: éclat 911